Chirurgia plastyczna zachodniopomorskie


Meritum Centrum Medyczne

72-400 Kamień Pomorski , Mikołaja Kopernika 28

Numer telefonu: +48 91 382 35 60

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.chirurgia-plastyczna.eu/


Skrócony opis: Chirurgia plastyczna zachodniopomorskie

Istnieje wiele klinik oferujących operacje plastyczne poprawiające kondycje i stan ciała, a równocześnie psychikę osoby zmagającej się z własnymi kompleksami. Meritum Centrum Medyczne jest jedną z lepszych placówek, jaka chce zadbać o lepsze samopoczucie pacjentów oraz o walkę z niedoskonałościami ciała. Pozytywne komentarze oraz zadowolenie klientów z usług świadczonych w tym ośrodku są najlepszą rekomendacją.

Konsultacje, opieka medyczna, wsparcie psychiczne dla pacjentów - to podstawa w każdej szanowanej i ceniącej się klinice. Chirurgia plastyczna w Zachodniopomorskiem przeznaczona jest dla osób borykających się z poczuciem niższości ze względu na pewne niedoskonałości wyglądu. Dzięki wykwalifikowanej kadrze medycznej świadczone usługi wykonywane są na najwyższym poziomie. Wiedza i doświadczenie to najlepsze atuty specjalistów pracujących w tym miejscu.

  • Użytkownik Rozalia Pawłowska dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ja miałam bardzo duże rozstępy po urodzeniu bliźniaków i postanowiłam się ich pozbyć dzięki chirurgii plastycznej. Zaufałam centrum medycznemu Meritum i trafiłam w 10!
  • Ocena 4

Pobliskie firmy:

Fabrollo


Włodkowica 7, Szczecin

Zobacz >

Galeria Ambra


Kościuszki 11c, Mielno

Zobacz >

Pro Natura sp. z o.o.


Chwiram 89/2, Chwiram

Zobacz >