Hurtownia odzieży dla puszystych


Marzena Kudrzycka Kafrim

54-156 Wrocław, Metalowców 9

Numer telefonu: 698508737

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://kafrim.pl/


Skrócony opis: Hurtownia odzieży dla puszystych

Świat mody jest nieokiełznany i nieprzewidywalny, co uwidacznia się na płaszczyźnie trendów. Coraz więcej kobiet świadomie wybiera to, co wisi na sklepowych wieszakach, jednak warto odnaleźć w sobie nutę oryginalności i nie dać się obowiązującym zasadom. Jeżeli jesteś miłośniczką mody, ale zależy Ci na wyrobieniu własnego stylu, koniecznie poznaj ofertę hurtowni odzieżowej Kafrim. Tutaj znajdziesz wszystko, czego szukasz i czego brakuje w Twojej szafie.

Hurtownia odzieży dla puszystych odpowiada na każde zawołanie kobiety potrzebującej ubrania w rozmiarze większym niż 42. Od teraz nie musisz się martwić o brak rozmiaru na wieszaku, o pogardliwe spojrzenia z racji tuszy czy innych kształtów. Możesz bez obaw dokonać zakupu nowych sukienek, spodni, bluzek czy żakietów za pośrednictwem strony internetowej kafrim.pl. Aktualny asortyment, który stale się rozszerza, to kompleksowa gama ubrań dla kobiet! Ito na każdą okazję!

  • Użytkownik datsut dodał komentarz 2018-10-17 15:26:38
  • W tej hurtowni mamy możliwość zakupienia odzieży dla puszystych: modnej i dobrze wykonanej. Dzięki ich ofercie panie noszące większą rozmiarówkę również mogą ubierać się w zgodzie z trendami mody.
  • Ocena 3

Pobliskie firmy:

Football Freestyle Dawid Pajor


Wyszyńskiego 22, Wrocław

Zobacz >

Smaczna Paczka


Karłowicza 10, Katowice

Zobacz >

Kredens Babci Heli


Kolejowa 8, Bardo

Zobacz >