EEG elektrody


Varia

62-090 Rokietnica k/Poznania, Witkowa 3

Numer telefonu: (61) 81 45 203

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.varia-poznan.pl/PL-H29/Sklep/Search/catID=110/elektrody-grzybkowe-na-sol.html


Skrócony opis: EEG elektrody

Kompleksowe badania oraz prawidłowa diagnostyka chorób możliwa jest, dzięki zastosowaniu profesjonalnych sprzętów medycznych. Chcąc zapewnić pacjentom usługi medyczne na najwyższym poziomie warto zainwestować w urządzenia i akcesoria medyczne wysokiej klasy. Bogatą ofertę asortymentową pochodzącą od renomowanych producentów oferuje hurtownia internetowa varia-poznan.pl, której produkty dedykowane są zarówno placówkom medycznym i weterynaryjnym, jak i klientom indywidualnym.

W hurtowni znajdziemy oryginalne produkty od znanych marek m.in. EF Medica, który oferuje profesjonalne elektrody eeg , które stanowią niezbędne narzędzie pracy każdego neurologa. Są to elektrody grzybkowe na sól z czujnikiem Ag/AgCl służące do diagnostyki dorosłych, jak i młodszych pacjentów. Ponadto hurtownia oferuje wiele innych produktów medycznych pochodzących od marki Mitsubishi, Sony, a także Durico.

  • Użytkownik ucengome dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Moim zdaniem warto zaopatrywać się tylko w takich hurtowniach medycznych, które oferują sprzęt medyczny znanych marek, gdyż za tym idzie wysoka jakość oraz bezpieczeństwo pacjentów.
  • Ocena 5

Pobliskie firmy:

Proctogin


Śmigielska 13, Poznań

Zobacz >

AutobusyKalisz.pl


Poznańska 95, Kalisz

Zobacz >

AgroTech


Obornicka 229, Poznań

Zobacz >