Sklepy budowlane gdańsk


Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.

87-134 Rozgarty, Leśna 5

Numer telefonu: 56 674-30-20

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://matbud-torun.pl/gdansk/


Skrócony opis: Sklepy budowlane gdańsk

Dzisiaj bez trudu można znaleźć dobrze zaopatrzone sklepy budowlane w Gdańsku. Jednym z nich jest MAT-BUD - firma, która specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych i dobrej jakości materiałów budowlanych. Oferowana jest chemia budowlana, sufity podwieszane, dachy i papy. Jeśli masz trudność w podjęciu właściwej decyzji, osoby pracujące w oddziałach udzielą Ci wskazówek, które ułatwią podjęcie decyzji. Firma niewątpliwie stawia na profesjonalnie obsługujących pracowników.

W jej ofercie można znaleźć papy pochodzące od Swisspor, Werner i Icopal. Oferuje również dachy marek takich jak Bogen, Creaton czy Tondach. W celu zasięgnięcia dodatkowych informacji o wspomnianym sklepie budowlanym zajrzyj na matbud-torun.pl i dokładniej zapoznaj się z ofertą. Z pewnością warto skorzystać z oferty tej firmy, ponieważ posiada ona niemal 20-letnie doświadczenie w branży budowlanej.

  • Użytkownik Filip Piotrowski dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Szeroki asortyment i świetny stosunek ceny do jakości. Ogólnie Mat Bud to jedna z największych sieci sklepów z materiałami budowlanymi w Polsce.
  • Ocena 4

Pobliskie firmy:

Pretty Clever


Chocimska 15, Bydgoszcz

Zobacz >

ODEKA SIMP FF


Toruńska 286, Bydgoszcz

Zobacz >

Wident


Szubińska 93, Bydgoszcz

Zobacz >