Drabiny na dach


OROME SC

46-200 Kluczbork, Pułaskiego 17

Numer telefonu: +48 77 417 05 07

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.orome.pl/oferta/drabiny-i-rusztowania/drabiny/drabiny-pionowe-mocowane-na-stale-drabiny-ewakuacyjne/drabiny-ewakuacyjne


Skrócony opis: Drabiny na dach

Bezpieczeństwo jest tym, o czym nie należałoby zapominać pod żadnym pozorem. W przypadku drabin ewakuacyjnych powinny one umożliwiać szybkie przemieszczanie się, ale jednocześnie powinny być wytrzymałe i solidnie wykonane. Jeśli właśnie takich drabin na dach poszukujesz, na stronie orome.pl zapoznasz się z ofertą firmy, która specjalizuje się w dostarczaniu sprzętu dla firm budowlanych, energetycznych oraz tych działających w przemyśle. To tam znajdziesz drabiny na dach i nie tylko.

Ponadto firma Orome oferuje również zbiorniki na paliwo, olej czy też odpady. Oferowane są pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów, które zostały wykonane z wytrzymałego tworzywa. Polietylen jest odporny na działanie warunków atmosferycznych i promieni UV, dlatego świetnie się sprawdzają w przypadku zbiorników na wodę czy olej. Firma Orome stawia na to, by dostarczać wysokiej klasy sprzętu.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Apteka Urtica


Królowej Jadwigi 12, Kędzierzyn-Koźle

Zobacz >

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.


Raciborska 36, Głubczyce

Zobacz >