Przewóz osób - Bel-Bus


Bel-Bus Przewóz Osób

66-445 Trzebiszewo, Główna 79

Numer telefonu: 608389531

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://belbus.pl/oferta/przewozy_polska_niemcy.html


Skrócony opis: Przewóz osób - Bel-Bus

Tani transport do Niemiec w dobrym standardzie? Tak, to naprawdę możliwe! BEL - BUS udowadnia to w każdym dniu istnienia swojej działalności.

Jak wiadomo, przewóz osób z Polski do Niemiec zazwyczaj wiąże się z długimi trasami, co nakazuje znajdować szczególne rozwiązania gwarantujące komfort pasażerów. Wspomniana firma zajmuje się tym tematem kompleksowo - nie tylko dzięki dużemu doświadczeniu w branży, ale także dzięki realnej trosce o opinie swoich klientów. Przeszkoleni kierowcy doskonale panują nad kierownicą i wybierają najbardziej optymalne drogi - w busach znajduje się też sprawne ogrzewanie i klimatyzacja, pozwalające na dobór optymalnej temperatury w samochodzie niezależnie od pory roku.

Więcej na temat udogodnień i zasad działania przewoźnika można znaleźć na stronie belbus.pl. W razie pytań, zawsze można też kontaktować w sposób bezpośredni, poprzez dane na stronie.

  • Użytkownik etloosan dodał komentarz 2018-02-08 08:20:00
  • Ja przy wyborze przewoźnika na kierunku do Niemiec kieruję się przede wszystkim tym, czy dba on o komfort i bezpieczeństwo klientów. Z tym wiąże się również zadowolenie pasażerów z usługi.
  • Ocena 3.37

Pobliskie firmy:

FOX Robert Nowakowski


Krępowska 8, Zielona Góra

Zobacz >

IGROM


Wincentego Witosa 11A, Gorzów Wielkopolski

Zobacz >