Motory z USA


CarrierWise

60-005 Arlington Heights, 2218 Goebbert Rd. Unit 388

Numer telefonu: +1 773 732 8238

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://carrierwise.com/pl/shops/83-motoryzacja


Skrócony opis: Motory z USA

USA to kraj, który większości z nas kojarzy się z filmami z Hollywood, swobodnym sposobem bycia, optymizmem oraz Coca-Colą. Jednak to nie wszystko. Stany Zjednoczone posiadają także bardzo sprawnie działający przemysł motoryzacyjny. Motory z USA mają w Polsce duże grono wiernych miłośników.

Jeżeli chcemy możliwie sprawnie i szybko sprowadzić właśnie motor z USA – dobrym wyborem będzie podjęcie współpracy z przedsiębiorstwem CarrierWise. Dokładne wiadomości na temat oferty zamieszczono na witrynie internetowej, pod adresem: carrierwise.com.

Jak twierdzą fani amerykańskiej produkcji motoryzacyjnej – motocykle z tego kraju biją na głowę nawet najlepsze azjatyckie czy niemieckie ścigacze. Długie amerykańskie autostrady – w tym słynna Route 66 – stwarzają naturalne warunki do produkcji wydajnych i niezawodnych maszyn, zarówno motorów, jak i samochodów.

  • Użytkownik Adam_K dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Dobrze wiedzieć, że są firmy specjalizujące się w sprowadzaniu ze Stanów motocykli. Chyba każdy fan jednośladów marzy o oryginalnym Harley'u wyprodukowanym w USA.
  • Ocena 3

Pobliskie firmy:

Trading For a Living


Hysan Avenue 33, Hong Kong

Zobacz >

Corby Private Medical Centre


Pytchley Court 8 , Corby

Zobacz >