Poczta z Kwiatami „Kwiatem Malowane” • Wiązanki ślubne


Kwiaciarnia „Kwiatem Malowane”

91-013 Łódź, Czarnkowska 2

Numer telefonu: +48 42 67 01 444

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://kwiatemmalowane.pl/florystyka-slubna/bukiety-slubne/


Skrócony opis: Poczta z Kwiatami „Kwiatem Malowane” • Wiązanki ślubne

Renoma jaką zyskała kwiaciarnia Kwiatem Malowane wynika z wielu lat ciężkiej pracy. Zatrudniany tam personel robi bowiem wszystko, by móc zaprezentować swoim klientom bukiety, wiązanki czy dekoracje florystyczne, które wprost zachwycają wyglądem. Nadają się wspaniale na upominek dla bliskiej osoby lub w związku z ważną rodzinną uroczystością. Sytuacji, w których kwiaty są potrzebne jest sporo – teraz można je zamówić nawet bez wychodzenia z domu.

Dzień ślubu jest szczególny. To czas, kiedy trzeba pomyśleć o różnych detalach, również tych związanych z odpowiednimi dekoracjami sali. Oprócz tego wiązanki ślubne w Łodzi również cieszą się sporym wzięciem. Mając przy sobie efektowną kompozycję, panna młoda będzie wyglądać doskonale. Ważne jest również to, aby dotarła ona na czas i składała się wyłącznie ze świeżych kwiatów. Polecany punkt może to zagwarantować.

  • Użytkownik Jan Ostrowski dodał komentarz 2019-03-18 11:08:14
  • Poczta kwiatowa to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które często przebywają poza domem, a w ten sposób mogą wyznać miłość swoim bliskim wysyłając im do domu kwiaty.
  • Ocena 3

Pobliskie firmy:

Hurtownia-Kesi


Sadowa 3, Ksawerów

Zobacz >

Butik-Kesi


Sadowa 3, Ksawerów

Zobacz >

IDEADECO


Nawrot 59, Łódź

Zobacz >