Falesia Systemy Sp. z o.o. - Osłonki spawów


Falesia Systemy Sp. z o.o.

02-174 Warszawa, Sabały 60

Numer telefonu: 22 2500700

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://www.falesia.eu/sklep/p771,tacka-spawow-telcoline-t-tacka-14.html


Skrócony opis: Falesia Systemy Sp. z o.o. - Osłonki spawów

Jeśli potrzebujesz dobrego sklepu, który posiada w swojej ofercie produkty pozwalające wdrażać nowoczesne systemy telekomunikacyjne, to odwiedź stronę falesia.eu i zapoznaj się z aktualną ofertą jednego z nich. Znajdziesz tam osłonki spawów, które świetnie się sprawdzą w przypadku montażu obudów dystrybucyjnych.

Dodatkowo w ofercie wspomnianego sklepu można znaleźć również adaptery, w tym adaptery Telcoline i Fast Connector. Oferta sklepu obejmuje jednak również wytrzymałe kable światłowodowe, które są dodatkowo wzmocnione. Sprawdzą się one w trudnych warunkach. Oferta wspomnianego sklepu internetowego obejmuje także szereg różnych narzędzi, w tym bandownice do taśmy stalowej, nożyce do kevlaru czy też przecinarki do tub. Oferta jest na tyle duża, że z pewnością znajdziesz tam produkty, które sprostają Twoim wymaganiom.

  • Użytkownik tomsow dodał komentarz 2018-10-22 15:14:46
  • W sklepie internetowym na www.falesia.eu mamy możliwość zakupu systemów dla telekomunikacji. Oferowane tam rozwiązania są nowoczesne, więc nie ma się co dziwić, że zdobywają coraz to większe rzesze klientów.
  • Ocena 5

Pobliskie firmy:

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Zobacz >

Komputronik Biznes


al. Jerozolimskie 181A, Warszawa

Zobacz >

Ceglana Ściana


Choińskiego 2, Żyrardów Polska

Zobacz >