Turnusy odchudzające | BodyCamp


Body Camp

30-219 Kraków, Koło Strzelnicy 12

Numer telefonu: 883278100

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.bodycamp.pl/wczasy-i-turnusy-odchudzajace.html


Skrócony opis: Turnusy odchudzające | BodyCamp

Zamiast stosować co rusz to nowe diety cud, zamieszczane w kolorowych czasopismach, lepiej pojechać na wczasy odchudzające i popracować nad swoją kondycją, bo turnusy odchudzające to nie tylko intensywny wysiłek fizyczny, nastawiony na utratę zbędnych kilogramów, o wiele ważniejsze jest wyrobienie u uczestników obozu prawidłowych nawyków żywieniowych. Stosowanie się do tych nawyków w przyszłości, już po zakończeniu turnusu, daje nie tylko szansę na szybsze schudnięcie, ale też zminimalizuje ryzyko wystąpienia efektu jojo.

Ważną informacją dla wszystkich tych, którzy chcieliby pojechać na któryś z turnusów odchudzających BodyCamp, a mają jakiekolwiek obawy, czy podołają intensywnemu, 7-godzinnemu programowi treningowemu, który jest realizowany codziennie, jest to, że każdy może dopasować tempo wykonywania poszczególnych ćwiczeń do swoich możliwości. Podobnie jest z ilością powtórzeń, bo od morderczego wysiłku, znacznie ważniejsza jest stopniowa poprawa kondycji.

  • Użytkownik Julita Wójcik dodał komentarz 2018-11-23 15:55:24
  • Byłam na takim turnusie odchudzającym i jest to wbrew opiniom bardzo było przyjemnie, były ćwiczenia ale czas na relaks także.
  • Ocena 4

Pobliskie firmy:

Ceram City


Zakopiańska 56A, Kraków

Zobacz >

Monitoring & IT


Tetmajera 19, Kraków

Zobacz >

P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska


Zielona 55, Nowy Sącz

Zobacz >