Domy z drewna | Dom z Duszą T. Dusza


Dom z Duszą Tadeusz Dusza

34-408 Odrowąż, Odrowąż Podhalański 157

Numer telefonu: 18 275 8365

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://www.buduj-z-drewna.com/projekty-domow-z-drewna


Skrócony opis: Domy z drewna | Dom z Duszą T. Dusza

Ludzie, którym zależy na szybkim zbudowaniu nowego domu, często wybierają domy z drewna. Jednak pewnie nie tylko czas budowy ma tu kluczowe znaczenie. Domy takie mają własny charakter i wszędzie bardzo ładnie wpasowują się w krajobraz. Poza tym są przyjazne środowisku i zdrowe dla mieszkańców.

Projekty domów drewnianych obejrzeć można na stronie buduj-z-drewna.com, należącej do firmy budowlanej Dom z Duszą. Jest to biznes, który zajmuje się budową domów z bali, co nie jest zwykłą sztuką. Dlatego ludzie chętnie korzystają nie tylko z projektów przez nich oferowanych, ale także z fachowych usług ciesielskich.

Większość domów, których realizacje są zamieszczone na tej stronie, powstała na południu Polski, ale firma świadczy także usługi w innych regionach kraju jak również za granicą. Polscy górale są wszędzie cenieni za swoją sztukę.

  • Użytkownik wesoc dodał komentarz 2018-03-09 15:12:55
  • Bardzo podobają mi się domy z drewna w stylu góralskim. Myślę, że takie połączenie tradycji z nowoczesnością to nie dość, że świetnie wygląda to jeszcze komfortowo się w nim mieszka. :)
  • Ocena 5

Pobliskie firmy:

Ceram City


Zakopiańska 56A, Kraków

Zobacz >

Monitoring & IT


Tetmajera 19, Kraków

Zobacz >

P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska


Zielona 55, Nowy Sącz

Zobacz >