Fotobudka Opole wynajem


Foto4Fun

42-500 Będzin, Jaworowa 4

Numer telefonu: 697 553 652

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.foto4fun.com.pl/wynajmujemy-fotobudki-w-opolu.html


Skrócony opis: Fotobudka Opole wynajem

Wesela organizowane obecnie bardzo różnią się od tych z przeszłości. Para Młoda robi wszystko, żeby zapewnić swoim gościom szereg dodatkowych atrakcji. Wśród z nich całą pewnością warto wspomnieć o fotobudkach, które są obecne na bardzo wielu weselach. Nic w tym dziwnego, ponieważ to doskonała zabawa, a wydrukowane zdjęcia będą wspaniałą pamiątką ze ślubu. Dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem jest fotobudka, w Opolu ich wynajem jest niedrogi, jak na tak fantastyczną atrakcję.

Można wynająć fotobudkę od foto4fun.com.pl, który jest również producentem tego typu urządzeń. Oprócz samego urządzenia, dokładają oni także śmieszne gadżety, które posłużą do zrobienia oryginalnych zdjęć. Dzięki szybkiemu wydrukowi każdy z uczestników może zabrać fotografię ze sobą lub wkleić do specjalnie przygotowanej księgi gości.

  • Użytkownik ekleeliu dodał komentarz 2018-08-03 12:21:22
  • Uważam, że wynajęcie fotobudki na wesele to po prostu świetny pomysł - goście bawią się znakomicie dzięki tej atrakcji. Ja swoją wynajęłam od Foto4Fun i sprawili się bez zarzutu, dostarczając nam budkę. Dzięki czemu mieliśmy spory ubaw na imprezie weselnej.
  • Ocena 4

Pobliskie firmy:

P.H. BAU-TEC


Wilsona 30, Częstochowa

Zobacz >

HS MEDICAL POLAND


Fabryczna 45, Tychy

Zobacz >

Rozbitaszybka.com


Parkowa 20, Chorzów

Zobacz >