Naklejki na ubrania | https://www.podpisane.pl/


Podpisane Katarzyna Heppenstall

00-789 Warszawa, Słoneczna 34

Numer telefonu: 000000000

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.podpisane.pl/


Skrócony opis: Naklejki na ubrania | https://www.podpisane.pl/

Dzieci często gubią swoje przedmioty. Zdarza się, że ulubiona zabawka zostanie rzucona w kąt podczas zabawy i trudno będzie ją potem zlokalizować. Żeby uniknąć niepotrzebnych stresów, każda rzecz przyniesiona do żłobka czy przedszkola powinna być właściwie podpisana imieniem i nazwiskiem. W takiej sytuacji, gdy coś zaginie, łatwiej będzie to znaleźć.

W sklepie internetowym podpisane.pl można znaleźć szeroki wybór naszywek, naklejek i naprasowanek, które będą odpowiednie do oznaczenia zarówno kapci na zmianę, worka ze strojem sportowym, artykułów plastycznych czy środków czystości i wielu innych rzeczy potrzebnych dziecku w ciągu dnia. Naklejki na ubrania są bardzo trwałe a przy tym estetyczne oraz całkowicie wodoodporne, co jest szczególnie ważne podczas czyszczenia lub prania. 

Oprócz naszywek i naklejek firma oferuje szeroki wybór imiennych opasek nadgarstkowych, które zapewnią dziecku bezpieczeństwo zarówno podczas szkolnych wycieczek, jak i rodzinnych spacerów, szczególnie jeśli trzeba po drodze do domu zrobić zakupy i wejść razem do zatłoczonego centrum handlowego. 

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Zobacz >

Komputronik Biznes


al. Jerozolimskie 181A, Warszawa

Zobacz >

Ceglana Ściana


Choińskiego 2, Żyrardów Polska

Zobacz >