Toryczne soczewki kontaktowe


Optyk Rozmus Eye Care

43-200 Pszczyna, Piastowska 3

Numer telefonu: 32 447 01 27

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.optykrozmus.pl/rodzaje-soczewek-kontaktowych/soczewki-kontaktowe-toryczne/


Skrócony opis: Toryczne soczewki kontaktowe

Osoby cierpiące na astygmatyzm potrzebują odpowiednich szkieł korekcyjnych, które zwiększą ostrość widzenia, wpływając tym samym na poprawę jakości życia. Jeśli zmagasz się z tym problemem, zainwestuj w toryczne soczewki kontaktowe.

Okulary czy szkła kontaktowe? To odwieczny dylemat wszystkich tych, którzy mają problem ze wzrokiem i wymagają zastosowania optycznej korekcji. Choć w obu przypadkach możliwa jest zmiana dotychczasowego wizerunku, soczewki nie ograniczają codziennych czynności. Nie parują, przez co sprawdzają się podczas większej aktywności fizycznej, szczególnie dla sportowców. Są wygodne, dostosowane do tempa życia i wiążących się z nim potrzeb użytkownika.

Optyk Rozmus posiada w swojej ofercie szeroki wybór soczewek na każdą okazję. Wśród nich znajdziesz modele korekcyjne oraz kosmetyczne o atrakcyjnej barwie. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów o unikalnej formule hydrożelowej, bezpieczne dla zdrowia. Jeśli zależy Ci na zmianie koloru oczu przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu, wybierz soczewki z serii Freshlook ColorBlends.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

P.H. BAU-TEC


Wilsona 30, Częstochowa

Zobacz >

HS MEDICAL POLAND


Fabryczna 45, Tychy

Zobacz >

Foto4Fun


Jaworowa 4, Będzin

Zobacz >