Atrakcje na wieczór kawalerski – funandplay.pl


Fun&Play

62-065 Grodzisk Wielkopolski, - -

Numer telefonu: 514 653 319

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.funandplay.pl/oferta_firmy/pomysl-na-wieczor-kawalerski/


Skrócony opis: Atrakcje na wieczór kawalerski – funandplay.pl

Jeszcze niedawno obowiązującym schematem wieczoru kawalerskiego było: spotkać się, napić, poszaleć „ten ostatni raz”. Tymczasem obecnie szuka się coraz bardziej nietypowych i kreatywnych sposobów spędzania tego wyjątkowego wieczoru. Organizowane są wyjazdy za miasto lub atrakcje na miejscu, które zostają w głowie na długo ze względu na swoją oryginalność.

Gdy poszukiwane są atrakcje na wieczór kawalerski – funandplay.pl jest dobrym adresem dla wszystkich mieszkańców Poznania. Jeśli chce się spędzić czas naprawdę wyjątkowo i poprzedzić imprezkę aktywnością na świeżym powietrzu, trudno wskazać lepszy pomysł niż mega piłkarzyki, piłkarski dart, waterball, ludzką procę czy bubble soccer – atrakcje, które zachwycają swoim rozmachem. W korzystnej cenie jest dostarczany wszelki niezbędny sprzęt.

Fun and Play to firma tworzona przez pasjonatów, a każdy spragniony wrażeń klient może się czuć wyjątkowo. Liczy się bezpieczeństwo, atmosfera i luz, wyrażany kolejnymi salwami śmiechu podczas nietypowych zabaw. Przyszły pan młody z pewnością doceni kreatywność bliskich, którzy nie chcą powielać utartych schematów!

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Proctogin


Śmigielska 13, Poznań

Zobacz >

AutobusyKalisz.pl


Poznańska 95, Kalisz

Zobacz >

AgroTech


Obornicka 229, Poznań

Zobacz >